Değerli Üyemiz;

TÜRMOB tarafından bu yıl yirmibirincisi düzenlenecek olan “Türkiye Muhasebe Kongresi” 2-3 Eylül 2022 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleştirilecektir. Kongrenin ana teması “Sürdürülebilirlik ve Teknolojik Dönüşüm Sürecinde Muhasebenin Toplumsal ve Kamusal Faydası” şeklinde belirlenmiştir. Bu ana tema ile toplanacak “XXI. Türkiye Muhasebe Kongresi”nde panel dışında bir ana ve on paralel olmak üzere toplam 12 oturumda ele alınacak konular en yetkin akademisyenler ve uygulamacılar tarafından ayrıntılı olarak değerlendirilecek ve kapsamlı çözüm önerileri sunulacaktır. Hedef kitlesi; muhasebe mesleğinin kamu-özel kesimdeki tüm profesyonelleri ile yönetici ve iş insanlarımız ile akademisyenler olan XXI. Türkiye Muhasebe Kongresi’ne yaklaşık 2.000 kişinin katılımı beklenmektedir. Etkinlik ile ilgili bilgilere Kongre resmi internet sitesi “www.tmk2022.org” üzerinden ulaşılabilmektedir, bilgilerinize..

XXI. TÜRKİYE MUHASEBE KONGRESİ YAKLAŞIYOR

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VE TEKNOLOJİK DÖNÜŞÜM SÜRECİNDE MUHASEBENİN TOPLUMSAL VE KAMUSAL FAYDASI

2-3 Eylül 2022, İstanbul Kongre Merkezi


2-3 Eylül 2022 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde, TÜRMOB ev sahipliğinde gerçekleşecek olan XXI. Türkiye Muhasebe Kongresi kayıtlarının elektronik olarak alınmasına www.tmk2022.org Kongre sitesinden devam edilmektedir.

Her 4 yılda bir düzenlenen ve Türkiye’nin Muhasebe Olimpiyatları olarak kabul görmüş “Türkiye Muhasebe Kongreleri” muhasebe mesleğinin sorunlarının, geleceğe dönük gelişmelerinin Dünya ve Türkiye’deki gelişmelerle beraber tartışıldığı mesleki ve akademik bir platformdur.

Muhasebe mesleği yasal statüsüne kavuştuktan sonra, 1992 yılından bu yana Kongreler TÜRMOB’un organizasyonu ile gerçekleştirilmektedir. Kongre ana temaları mesleğin önemli sorunları ile mesleki gelişim alanları dikkate alınarak güncel ve geleceği kavrayarak belirlenmektedir.

2-3 Eylül 2022’de XXI. Türkiye Muhasebe Kongresi İstanbul’da toplanacaktır. Yaklaşık 2000 katılımcının beklendiği, XXI. Türkiye Muhasebe Kongresi’nin ana teması “SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VE TEKNOLOJİK DÖNÜŞÜM SÜRECİNDE MUHASEBENİN TOPLUMSAL VE KAMUSAL FAYDASI” olarak belirlenmiştir.

Kongre katılımcıları Kamu Gözetimi Kurumu “Bağımsız Denetçiler İçin Sürekli Eğitim Tebliği” düzenlemeleri kapsamında her gün için 2 toplamda 4 Temel Mesleki Eğitim Kredisi kazanacaklardır.

Kongre Kayıt ücreti: 

Meslek Mensupları için (KDV Dahil) 1.250 TL
Meslek Mensubu olmayanlar için (KDV Dahil) 1.750 TL’dir. 

(Kayıt ücretine; kongre materyalleri, toplantı salonlarına giriş, öğle yemekleri ve kahve molaları dahildir.)

Siz değerli meslek mensuplarını, akademisyenleri, kamu ve özel sektörün temsilcilerini, iş dünyasını ve tüm ilgilileri teknik ve akademik zengin programa sahip Kongremize bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Yahya ARIKAN
Kongre Sekreteri

Kongreye KAYIT ve detaylı bilgi için tıklayınız…>>>

21. Türkiye Muhasebe Kongresi Programı…>>>